Sudor CO2 (MIG MAG), !!Fabrica mare in Germana!!

Temperso Rummel&Glass GmbH

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Căutăm pentru filiala din sudul Germaniei 16 sudori calificaţi care au experienta in MIG MAG
(cu diploma era bine)
- Limba germana la un nivel mediu este obligatoriu !!
- Angajarea cu contract fix in Germania, dupa proba nelimitat.
- Cunoștințe practice (demonstrabile) ca sudor

CERINTE

- sudarea si verificarea pieselor executate conform desenului de executie.
- asigurarea calitatii produselor realizate, conform planului de control.
- finisarea pieselor conform desenului de executie.

BENEFICII OFERITE

- Arbeit bei einem Weltmarktführer
- Festeinstellung, mit allen sozialen Nebenleistungen
- Hilfe bei der Wohnungssuche
- Hilfe bei allen Behördengängen
- Hilfe bei allen Fragen und Problemen durch rumänisch sprechenden
Ansprechpartner

Grupul temPERSO se afla printre primii 500 furnizori de servicii
de personal din Germania. In special in partea de sud a
Germaniei, care este cea mai prospera din punt de vedere
Economic, temPERSO furnizeaza locuri de munca sigure
impotriva crizelor.