Strungar Industrial CNC Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Europakraft Jobs recruteaza personal pentru posturi de Strungar Industrial CNC cu ocupare full- time si contract de munca pe perioada nedeterminata in Germania.
* Intermedierea are loc fara taxe sau comision

Responsabilitati:
- Prelucrare role;
- Prelucrare piese de dimensiuni mari/ confectionare individuala;
- Programarea echipamentului de lucru;
- Utilizarea de comenzi Siemens Sinumerik 840D;

CERINTE

- Cunostinte de limba germana la nivel avansat;
- Formare profesionala ca mecanic prelucrator prin aschiere;
- Experineta in lucrul cu comenzi Siemens Sinumerik 840D;
- Detinerea unui autovehicul personal pentru deplasare prezinta avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Ocuparea unui loc de munca full-time;
- Contract de muca pe perioada nedeterminata;
- Salarizare de la 11 E/ ora;
- Diurna 25 E/ zi lucratoare;
- Program de 40 ore/ saptamana- posibil in ture;
- Cazare asigurata de catre angajator, contra cost (costul variaza in functie de zona intre 15 si 25 Euro/ noapte).

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.