Stivuitorist

P.I.N. Personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim locuri de muncă în condiții germane. Toți angajații primesc un contract german de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la îngrijire medicala în Germania. Noi vă ajutam în mod eficient, rapid și în condiții de siguranță să găsiți un loc de muncă stabil și bine plătit în Germania.

Condiție de bază: limba germană la nivel conversațional (A1)

CERINTE

Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:
• cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional ( Nivel: A1 ) – cerință obligatorie;
• detinerea atestatului ;
• experiență în domeniu;
• mașină personală – constituie un avantaj major;

BENEFICII OFERITE

Beneficiile Dvs. :
• 9,85/ora + 16/net/zi ( un fel de diurna) ;
• cazare asigurată de angajator, plătită de beneficiar( undeva la 200 -250 euro );
• contract de muncă legal în Germania ;
• concediu platit 24 zile/an;
• asigurare în caz de accident;
• posibilitate de avansare și dezvoltare în plan profesional;
• asigurare medicală;
• posibilitate de avans;
• consiliere permanentă din partea echipei noastre;
• loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

DESCRIEREA FIRMEI

Ein Unternehmen der SK Business Group GmbH
In Kooperation mit R.U.N | E.M.C | IKTUO.

"www.globologo.com - be a social traveller, not a tourist!"