Depozit sortare pachete (necalificati, germana nu este necesara))

Banuta Zeiler Personalservice

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sortare colete in depozit
- angajare la firma germana
- contract de munca legal pe 9 luni, cu posibilitate de prelungire
- salariu 9,23€ brut/ora
- cazare organizata de angajator
- asigurare medicala
- sansa de preluare direct de fabrica- marire de salariu

CERINTE

Candidatul ideal

- daca nu se cunoaste limba germana, se accepta limba engleza nivel minim
- femei, barbati, cupluri
- seriozitate
- flexibilitate
- rezistent la munca fizica

BENEFICII OFERITE

- salariu 9,49€ brut/ora
- cazare pusa la dispozitie, contra cost

Suntem o firma de recrutare de personal cu sediul in Heidenheim, Germania.
Ne desfasuram activitatea de aproape 5 ani cu succes. Fiind stabilti aici de 26 de ani, lucram dupa mentalitatea germana si seriozitatea este situata la noi in prim plan.

Lucram doar cu firme din Germania care ofera cazare si trateaza angajatii cu seriozitate.
Va putem asigura locuri de munca in mai multe domenii.