SOFERI TOATE CATEGORIILE PENTRU GERMANIA

SC. Indra Recruitment Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locuri de munca pentru Soferi toate categoriile. Posturi pentru distributie locala, curieri, pentru soferi profesionisti pe tir; pe camion; in Germania. Cazarea , mancarea sunt suportate de angajator. Limba germana nu este necesara. Contractele sunt pe perioada nedeterminata. Salarii europene cu asigurare medicala, se pleaca cu contract de munca semnat cu angajatorul final in 2 exemplare romana-germana plus permis de munca (Arbeitserlaubnis).
Plecarile sunt organizate cu transport asigurat la sfarsitul lunii Septembrie si inceputul lunii Octombrie.Locuri limitate!
Tel: 0721 065 260, 0740 777 676, 0735 399 846 ,0740 789 352, 0735 399 849.

CERINTE

Permis de conducere.
Un an de experienta.
Persoane responsabile.
Posibilitate de a ramane pe o perioada indelungata in Germania.
Persoane hotarate, dispuse sa se mute in strainatate.

BENEFICII OFERITE

Se va obtine permisul de lucru in Germania, ca sa puteti lucra legal.
Transport asigurat pana in Germania.
Merge vechimea la cartea de munca.

I.R.C. companie finantata integral prin capital privat, specializat in furnizarea serviciilor profesionale de recrutare si plasare a fortei de munca in locuri de munca vacante in strainatate. Compania noastra detine toate acreditarile cerute de legea romana pentru furnizarea serviciilor, fiind inregistrata ca agent de plasare forta de munca sub nr.67/2012 la ITM cat si AJOFM. Experienta noastra in domeniul resurselor umane este dovedita prin plasarea catre locuri de munca vacante din companii straine a unui numar mare de solicitanti