SOFERI TIR - GERMANIA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza:

SOFERI TIR GERMANIA (20)

Locatie: langa Münster / Westfalen, Germania
Numar Locuri vacante: 20
Tip post: Full time, Nr. de orezi: minim 8

ESTE OBLIGATORIE EXPERIENTA MINIM 2 ANI PE CAMIOANE Jumbo – cu remorca!!

CERINTE

Cerinte:
- Carnet de conducere categorie CE, DigiCard
- CPC (code 95)
- Nivel CONVERSATIONAL al limbii germane. Candidatii trebuie sa inteleaga comenzile referitoare la transportul marfii, cuvinte uzuale, etc

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA CANDIDATI!!!!

BENEFICII OFERITE

Salarizare: minim 1900 Euro brut/luna + 12 Euro/zi neimpozabili ajutor la plata chiriei, etc

Cazarea si masa sunt suportate de fiecare candidat, in parte. La cererea candidatului, Angajatorul poate pune la dispozitie cazare in camera de hotel/pensiune, in system Bed & Breakfast contra sumei de aprox 350 Euro/lina.

Transportul din Romania – Germania este asigurat de catre fiecare angajat in parte.

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.