Soferi TIR ADR

T&S Selectie de Personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam soferi TIR pentru clientul nostru, o companie internationala de renume activa in domeniul logisticii si transportului, cu filiala In Romania.

CERINTE

CERINTE:
- minim 3 ani experienta conducere in Comunitatea Europeana;
- carnet de conducere categoriile C, E;
- se conduce individual;
- atestate (sofer, transport Marfa, ADR,card digital tahografic);
- cunoasterea precisa a regulamentului privind circulatia pe drumurile international;
- punctualitate si corectitudine,cazier curat;

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- conditii de salarizare avantajoase (salar de baza, diurna, diferite bonusuri in functie de performante).

T&S Group este agentie specializata in servicii de recrutare si selectie de personal, atat pe plan national cat si international. Compania isi desfasoara activitatea avand sediul principal in Olanda, si birouri operationale in Romania si Polonia.
T&S Group are o experienta de peste 12 ani, reusind sa acumuleze un portofoliu vast de clienti.