Soferi Profesionisti - Germania

TOMASI Resurse UmaneSRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contract pe perioada determinata
• transport national in Germania;
Informatii generale:
• In momentul sosirii la sediul companiei de transport sunteti supus unui test de conducere care consta in parcarea tirului, prinderea si desprinderea remorcii de cabina.
• Costul deplasarii la locul de munca este suportat de dumneavoastra;
• Nu se percepe comision.

CERINTE

Experiență în transport: minim 2 ani

• Experienta in transport extern (in special Germania);
• Carnet de conducere categoria C+E si card digital tahografic;
• Cunostinte medii de limba germana si/sau engleza.

Sc Tomasi Resurse Umane este o societate care se ocupa cu recrutarea si plasarea fortei de munca atat in tara cat si in strainatate.A fost constituita cu scopul de a oferi siguranta unui loc de munca pentru romanii care isi doresc un partener ideal in obtinerea unui job. Noi reprezentam mai mult decat o simpla oportunitate . Spune ?ne ce stii sa faci si iti oferim diverse posibilitati in Italia !!! Avantajele pentru tine:salariul la nivel italian, seriozitate maxima, contract si carte de munca in Romania.