Soferi profesionisti Cat.CE camion 40 Tone,Germania

Frölich Internationale Transport GmbH&Co.KG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Frölich Internationale Transport GmbH & Co KG,Industriestraße 41,Cod Postal.37235,Hessisch Lichtenau ,Germania cauta in scopul angajarii soferi profesionisti categoria CE de preferabil cu experienta in transport international.
Majoritatea transporturilor au loc pe teritoriul Germaniei sau pe cel al Italiei,in cazuri rare se necesita transportul direct Germania-Italia tur- retur sau legatura directa intre alte tari.
Transporturile se efectueaza colectand marfa din Germania respectiv Italia si transportand-o la una din garile(Kassel,Germania-Verona,Italia) cu care colaboram, unde remorcile sunt incarcate pe tren.
Se poate alege schema de lucru in functie de preferinte:de exemplu 8 saptamani se lucreaza in una din tarile mai sus amintite si 2 saptamani liber,sau 10-12 saptamani lucru si 3 saptamani pauza.Aceasta schema de lucru poate fi stabilita la angajare.
Daca am reusit sa va trezim interesul nu ezitati sa ne contactati prin E-mail,Telefonic (004915154423840-004905602933223) sau chiar scris la adresa mentionata mai sus.

CERINTE

-permis cat.CE in format european
-CPI sau CPC
-card tahograf
-optional:atestat ADR
-de preferat una din limbile straine cunoscute:Germana,Italiana,Rusa,Poloneza,Engleza

BENEFICII OFERITE

Salariul net lunar este in jur de 2000 euro inclus diurna.

Firma de transport international cu foarte multa experienta in acest domeniu si de asemeni foarte multi colaboratori in Germania si Italia.