Soferi excavator in Austria, 2200 - 2500 Euro NET/luna, comision zero!

Job expirat

Companie
SC PERSONAL INTER AVANT SRL
Posturi disponibile
20
Domeniu
Transport
Nivel experienta
2 - 3 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
peste 2000 Euro
Tara
Austria
Valabilitate
12-01-2017 : 14-01-2017

Responsabilitati

COMISION ZERO! FARA TAXE DE MEDIERE!
Posturi disponibile incepand cu luna ianuarie!

Recrutam soferi cu experienta pe excavatoare si alte utilaje pentru o firma angajatoare din Austria!
Locuri de munca sigure si concrete!
Contract de munca legal pe termen nedeterminat sau determinat in Austria
Drepturi depline
Salarii motivante si atractive cuprinse intre 2200 - 2500 Euro NET/luna
Cazare asigurata contra-cost
Asigurare medicala & pensie
Concediu legal de odihna

Cerinte

Cerinte:
- flexibilitate
- experienta pe utilaje si camioane
- lb germana (sau engleza) nivel mediu
- permis conducere cat. C+E
- card tahograf + ADR + Modul C95

Beneficii Oferite

Pentru mai multe informaţii, ne puteţi contacta la:
- 0754059286
- 0749044785
- 0753335155

CV-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Descrierea firmei

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.