Soferi excavator in Austria, 2200 - 2500 Euro NET/luna, comision zero!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

COMISION ZERO! FARA TAXE DE MEDIERE!
Posturi disponibile incepand cu luna ianuarie!

Recrutam soferi cu experienta pe excavatoare si alte utilaje pentru o firma angajatoare din Austria!
Locuri de munca sigure si concrete!
Contract de munca legal pe termen nedeterminat sau determinat in Austria
Drepturi depline
Salarii motivante si atractive cuprinse intre 2200 - 2500 Euro NET/luna
Cazare asigurata contra-cost
Asigurare medicala & pensie
Concediu legal de odihna

CERINTE

Cerinte:
- flexibilitate
- experienta pe utilaje si camioane
- lb germana (sau engleza) nivel mediu
- permis conducere cat. C+E
- card tahograf + ADR + Modul C95

BENEFICII OFERITE

Pentru mai multe informaţii, ne puteţi contacta la:
- 0754059286
- 0749044785
- 0753335155

CV-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.