Soferi cu experienta pe comunitate

Alblas Transport SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele activitati ale firmei Alblas sunt transportul rutier de marfa din si catre Europa de Est -
cu accentul pe incarcarile partiale si grupaje, inclusiv incarcaturi ce necesita atestate ADR si temperaturi controlate.
Reteaua Alblas acopera Beneluxul, Germania, Polonia, Cehia, Slovacia, Ungaria, Romania.

Deoarece compania noastra este intr-o continua crestere, cautam
Soferi cu experienta pe comunitate (minim 1 an) pe camion. Principalele categorii de transport ale firmei Alblas sunt cele de coletarie, flori sau curse fixe de posta.

Salariul de baza este de 1100 RON Brut, ce poate creste in functie de prestatiile individuale. (ore suplimentare, incarcari, descarcari)

Diurna este 35€ net/zi.

Pauza de odihna dupa orele de lucru se realizeaza in cabinele camioanelor sau dupa caz - la unul dintre apartamentele Alblas:

-Bucholz - Germania
-Wetzlar - Germania
-Baunatal – Germania
-Magdeburg - Germania
-Elsdorf – Germania
-s-Gravendeel – Olanda

Daca corespundeti postului pe care noi il oferim, veti avea o prima saptamana de training, ce va avea loc la baza noastra din Jacobsdorf- Germania, in timpul careia Veti avea un test de conducere pentru a constata
nivelul dumneavoastra ca sofer.

Echipa de la Brasov este una tanara si dinamica care va va sustine si va va ajuta sa aduceti cursele la bun sfarsit.

Modalitati de contact:

e-mail: petrus.ghita@alblas.nl / gabriela.baclea@alblas.nl

Detalii la: Tel.: 0040 268 258 104