SOFERI TIR CE- angajare direct la firma de transport (limba germana sau engleza)

Banuta Zeiler Personalservice

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Banuta Zeiler Personalservice, specializata in recrutare de personal cu sediul in Heidenheim (Germania) cu aproape 5 ani de activitate, caracterizata de clienti prin seriozitate si profesionalism, ofera locuri de munca pentru soferi cat. CE.
ANGAJAREA SE FACE DIRECT LA FIRMA DE TRANSPORT!

DUPA INTERVIUL TELEFONIC SE POATE PLECA IN GERMANIA IN CA. 3-4 ZILE FARA CA SA TREBUIASCA SA PLATITI COMISIONAE, TAXE DE PROCESARE AL ACTELOR, TRADUCERI DE DOCUMENTE, ETC !!!

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- limba germana sau engleza nivel de conversatie
- permis CE, 95
- ADR constituie avantaj dar nu este conditie
- seriozitate si indeplinirea cerintelor functiei
- CV+ Fotografie + copie dupa permis+ cazier actual

Adresa noastra de E-Mail:
info@banuta-zeiler-personalservice.de

Pentru mai multe detalii va stam la dispozitie luni-vineri
intre orele 9.00-12.00 si 13.00-17.00 (ora Germaniei)
lebara: 0049 151 75758894 sau 1und1: 0049 152 21659789

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariu decent
- 40 ore/ sapt

- asigurare medicala
- asigurare pentru pensie
- cazare asigurata contra cost 200€-250€/ pers.
apartamente in stare buna

VA STAM LA DISPOZITIE DUPA SOSIREA IN GERMANIA PENTRU ORICE PROBLEME SAU INFORMATII LEGATE DE GERMANIA!