Soferi camion cu jgheab basculant in Austria, 1800 - 2100 Euro NET/luna, comision zero!

Job expirat

Companie
SC PERSONAL INTER AVANT SRL
Posturi disponibile
20
Domeniu
Transport
Nivel experienta
2 - 3 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Nivel salarial
peste 2000 Euro
Tara
Austria
Valabilitate
12-01-2017 : 14-01-2017

Responsabilitati

NU percepem taxe de mediere sau alte comisioane!

Pentru perioada ianuarie-februarie cautam soferi de camion cu jgheab basculant pentru o firma angajatoare austriaca!

Contract de munca legal in Austria pe durata determinata/nedeterminata;
Punct de lucru:Vorarlberg
Salarii motivante cuprinse intre 1800 - 2100 Euro NET/luna
Cazare asigurata contra-cost
Asigurare medicala + asigurare de pensie
Drepturi depline in Austria!

Cerinte

Cerintele angajatorului austriac:
- flexibilitate
- medii cunostiinte de limba germana sau engleza
- experienta pe camioane si utilaje
- permis conducere cat. C+E
- card tahograf, ADR, Modul C95

Beneficii Oferite

Informaţii suplimentare la:
- 0754059286
- 0749044785
- 0753335155

Cv-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Descrierea firmei

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Sofer profesionist