Soferi camion cu jgheab basculant in Austria, 1800 - 2100 Euro NET/luna, comision zero!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU percepem taxe de mediere sau alte comisioane!

Pentru perioada ianuarie-februarie cautam soferi de camion cu jgheab basculant pentru o firma angajatoare austriaca!

Contract de munca legal in Austria pe durata determinata/nedeterminata;
Punct de lucru:Vorarlberg
Salarii motivante cuprinse intre 1800 - 2100 Euro NET/luna
Cazare asigurata contra-cost
Asigurare medicala + asigurare de pensie
Drepturi depline in Austria!

CERINTE

Cerintele angajatorului austriac:
- flexibilitate
- medii cunostiinte de limba germana sau engleza
- experienta pe camioane si utilaje
- permis conducere cat. C+E
- card tahograf, ADR, Modul C95

BENEFICII OFERITE

Informaţii suplimentare la:
- 0754059286
- 0749044785
- 0753335155

Cv-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.