Soferi autobuz in Germania, 1900 Euro NET, FARA COMISION

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam soferi de autobuz pentru o firma din Germania, interesati de un contract de munca LEGAL in Germania, DIRECT cu angajatorul german.
Conditie principala: limba germana nivel MEDIU DE CONERSATIE !!!
Avantajele dumneavoastra:
- NU PERCEPEM NICIUN FEL DE TAXE DE MEDIERE SAU COMISIOANE!
- NU impunem si nici NU asiguram TRANSPORT din Romania inspre Germania; plecarile se fac pe cont propriu!

BENEFICII:
- Contract de munca LEGAL pe perioada de 6 luni (pentru inceput) direct cu angajatorul german
- Loc de munca sigur si stabil
- Tipul de activitate se desfasoara in Germania, in zonele: Munchen, Lahr si Offenburg
- Salariul de baza: 1900 Euro NET/luna
- Programul de lucru difera de la fiecare companie de transport la alta
- Se lucreaza in schimburi (si la sfarsit de saptamana)
- Orele suplimentare sunt posibile, dar NU trebuie depasit timpul permis pentru condus (avantajul este ca tarif zonal este foarte bun!)
- Asigurare medicala
- cazare asigurata contra-cost
- dreptul la o locuinta (chirie) proprie în Germania
- dreptul la o alocatie pentru copii minori sau studenti

CERINTE

CERINTE:
- lb germana nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU
- permis de conducere categoriile D
- atestat pentru transport persoane
- limita de varsta: 45 ani
- disponibilitate cu masina proprie - AVANTAJ

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.