Soferi autobuz in Austria, 2200 - 2500 Euro NET/luna, fara comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM TAXE DE MEDIERE! Fara comision!

Recrutam soferi de autobuz cu experienta in domeniu si cunostinte de limba germana, pentru un angajator de renume din Austria.
Desfasurarea activitatii se stabileste in functie de necesitatile angajatorului!
Vi se ofera:
-contract de munca legal determinat sau nedeterminat in Austria
- drepturi depline conform legii in vigoare
- salarii atractive care ajung pana la 2500 Euro NET/luna
- cazare contra-cost
- asigurare medicala si de pensie

CERINTE

Cerinte principale:
- flexibilitate
- lb germana/engleza nivel mediu conversatie
- experienta in domeniu
- permis conducere cat. D si DE
- atestat transport persoane

BENEFICII OFERITE

Informaţii suplimentare la:
- 0754059286
- 07490447485
- 0753335155

CV-uri pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.