SOFERI AUTOBUZ - GERMANIA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza soferi de autobuz pentru clientul sau din Germania.

Locatie: Tauberbischofsheim, Baden-Württemberg
Pozitii disponibile: 15
Numar ore lucrate saptamanal: minim 38
Perioada contractuala: Nedeterminata

CERINTE

Cerintele angajatorului:
• Permis categoria D / DE
• Atestat de transport persoane
• Experienta minim 1 an
• Limba Germana la nivel conversational ( minim A2 )

BENEFICII OFERITE

Responsabilitati:
• Conducerea autovehiculului in confort si siguranta optima
• Prezentarea la locul de munca punctual
• Vanzarea de bilete si abonamente
• Se lucreaza in schimburi
Beneficii oferite de angajator:
• Salarizarea este cuprinsa intre 1500€ si 1600€NET/Luna (1900€ si 2200€ BRUT/Luna)
• Plata orelor suplimentare
• Training de initiere
• Sprijin in deschiderea unui cont bancar
• Asigurare Medicala
• Cazare asigurata GRATUIT.

Transportul pana in Germania este suportata de catre fiecare angajat in parte!
Interviul se va sustine direct cu angajatorul pe Skype.
Inaintea interviului final cu angajatorul, candidatii selectati vor sustine un pre-interviu cu unul dintre reprezentantii companiei noastre.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.