SOFERI AUTOBUZ GERMANIA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza pentru clientii sai:

Tara: Germania
Localitate: Karlsruhe
Numar Locuri vacante: 30
Durata contractului: contract 1 an, initial 3 luni perioada de proba
Tip post: Full time
Nr de ore lucrate/saptamana: 40

CERINTE

Cerinte:
Carnet de conducere categorie D
Preferabil experienta in transport calatori urban
Minim 1 an experienta
Nivel conversational limba germane (cunostinte de nivel A2 a limbii germana). Candidatul poate sa inteleaga fraze izolate si expresii frecvent utilizate (de exemplu, informatii legate de persoana si familie, cumparaturi, zona unde locuieste, activitatea profesionala). Sa raspunda la intrebari simple ale calatorilor din mijlocul de transport de genul: care este urmatoarea statie? La ce ora ajungem la destinatie?
ATENTIE!!! Inainte de angajare se tine un interviu in limba Germana cu angajatorul in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

NU PERCEPEM TAXE SI COMISIOANE!!!!

BENEFICII OFERITE

Salarizare: MINIM 2075 EURO brut/luna in functie de experienta(13 EURO brut/ora
- Sporuri pentru munca Duminica, sporuri de noapte, sporuri pentru lucrul de sarbatori
Cazarea – este platita de catre angajat.

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.