Sofer TIR Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Europakraft Jobs recruteaza profesionisti pentru o companie de renume din domeniul zootehnic. Cautam soferi profesionisti, vorbitori de limba germana pentru transportul de animale vii.

Responsabilitati

- incarcarea si descarcarea animalelor
- conducerea autocamionului in maxima siguranta
- mentinerea curateniei autovehiculului

CERINTE

Profilul Dumneavoastra

- stapaniti limba germana la un nivel mediu
- sunteti o persoana serioasa, muncitoare si punctuala
- sunteti sofer cu experienta in domeniul transporturilor
- aveti autoturism propriu pentru deplasare la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Oferta

- loc de munca cu ocupare full-time, cu contract de munca pe perioada nedeterminata in Germania, contract incheiat direct cu angajatorul, fara taxe de mediere sau comision;
- salarizare peste media germana in domeniu;
- cazare asigurata de catre angajator, contra cost;
- consiliere in obtinerea tuturor beneficiilor ca angajat in statul german;
- o echipa tanara, dornica sa va ajute pe durata intregului proces de intermediere;

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.