Sofer TIR Germania

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transportul marfurilor pe plan local, doar in interiorul Germaniei ( zonele Augsburg/Munich)
- mentinerea legaturii atat cu dispecerii, cat si cu clientii companiei
- se vor transporta diverse marfuri, cum ar fi: materiale de constructii, hrana pentru animale de companie
- transportarea si livrarea marfurilor in conditii optime.

CERINTE

- cunoasterea limbii germane la un nivel mediu
- detinerea si disponibilitatea de a se deplasa cu masina personala
- profesionalism

BENEFICII OFERITE

- weekend'urile si turele de noapte se platesc cu +25%
- se lucreaza de obicei 40 de ore (se va lucra in medie 200 ore pe luna)
- angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari
- Conditii salariale: 1.700-1.800 euro/luna net
2.000 euro/luna net (daca este casatorit)
- Numarul de ore lucratoare/saptamana: 40 (se va lucra in medie 200 ore pe luna)

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.