SOFER TIR C+E COMUNITATEA EUROPEANA

SC Gubyienau SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam soferi TIR pentru Comunitatea Europeana

Persoanele interesante sunt rugate sa trimita un CV pe adresa: gubyienau@yahoo.com, sau pentru detalii ne puteti contacta la tel 0730407670

CERINTE

- disponibil imediat (sa nu lucreze in prezent sau sa nu se afle in perioada de preaviz)
- analize medicale valabile (medicale, psihologice)
- card tahografic digital in perioada de valabilitate
- atestat ADR valabil
- 6-8 saptamani de lucru urmate de 2 saptamani de repaus
- experienta minim 1 an pe Comunitatea europeana
- contract pe perioada nedeterminata

BENEFICII OFERITE

- diurna zilnica fixa
- nu se conduce in echipaj
- dispeceri romani
- telefon de serviciu cu minute si internet in roaming
- curse pe rute stabile in Europa de Vest
- se conduce doar la program in medie 10.000 km/luna
- se asigura transport pana/de la camion

DESCRIEREA FIRMEI

Transport international de marfuri generale