Sofer repartizator de asfalt/ alementator mobil/ utilaje de constructii

RÜKO GmbH Baumaschinen

Job expirat

RESPONSABILITATI

- exploatare si intretinere repartizatoare de asfalt
- reparatii mici si intretinere minore

CERINTE

- de Formate pentru operatorii de masini, mecanic pentru constructii, masinist sau profesii conexe
- permis de conducere
- clasa de CE (Camion) avantajos

La firma RÜKO GmbH Baumaschinen a fost infiintat in 1997 in Karlsruhe/Germania. Firma se ocupa de la inceput cu comercializarea masinilor de constructii de calitate.

Firma se ocupa cu exportul masinilor in strainatate inca de la inceput. Avem clienti in peste 80 de tari, pe care i-am convins de calitatea serviciilor noastre.

Dupa deschiderea noii filiale de la Malsch in 2005 datorita investitiilor facute in noile birouri si in atelierul nostru, a crescut cererea de inchiriere a masinilor de constructii.

Comerţ
Vanzare de masini de constructii de calitate - noi sau folosite
Punctele noastre forte: Tehnica de asfalt si betonare, macarale, masini de prelucrare pamant
Consiliere tehnica si comerciala pentru produse
Management de transport mondial
Export rapid si competent
Servis pentru piese de schimb
Vânzări de noile anexe

Reparatii si intretinere
Personal calificat şi scolarizat continuu
Service la atelier
Servicii la clienti
Diagnoza si reparatura

Inchiriere
Utilaje şi echipamente de constructii, platformele de ridicare şi incarcatoare telescopic
Masini de calitate superioara
Pierderi minim de timp cu parc de închiriere tineri
Masuri de securitate standard
Inchiriere cu personal calificat

Filosofia companiei

O atmosfera comerciala buna poate fi obtinuta numai prin participarea egala a ambelor parti la succesul afacerii. Noi ne consideram parteneri ai firmelor mari si mici cu o oferta de preturi transparenta si cu o consiliere individuala a clientilor nostri.