Sofer profesionist pentru Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

O COMPANIE DIN GERMANIA

ANGAJEAZA SOFERI PROFESIONISTI
• Angajare in Germania pe perioada nedeterminata
• Concediu de odihna conform legilor din Germania-minimum 24 de zile de concediu platit pe an
• Orele de munca sunt in concordanta cu legile de angajare din Germania
• Cazarea oferita de angajator in limita a maximum 300 de euro pe luna
• Masa este responsabilitatea dumneavoastra
• Costul primului transport in Germania este acoperit de angajator pana la maximum 120 de euro
• Sprijin in vederea inregistrarii la Primaria din Germania

• Se ofera:
• 1800 Euro brut pe luna
• Diurna este neimpozabila
• Asigurari sociale platite de catre Angajator

CERINTE

• Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR, card digital tahografic si atestatul de transport marfa,
• Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare,

• Cunostinte medii spre avansat de limba germana si de limba engleza

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal