Sofer Profesionist C+E cu Angajare in Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Sofer Profesionist
Tara : Germania

Locatie : Germania
Pozitii disponibile: 10
Locul de munca: Companie privata
Salariu : 1800 Euro brut pe luna, salariul de baza
Diurna este neimpozabila
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asigurata de angajator in limita a maximum 300 de euro pe luna,
• Costul primului transport in Germania pana la maximum 120 de euro este suportat de angajator,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit(minimum 24 de zile pe an),
• Sprijin in vederea inregistrarii la Primaria din Germania,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Experienta internationala in conducerea camioanelor de tonaj mare de minimum 2 ani,
• Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR, Card Digital Tahografic si Atestatul de Transport Marfa,
• Cunostinte medii de limba engleza si/sau limba germana,
Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba germana sau engleza completat, si o poza cu dvs.

Cel mai important lucru de retinut este ca:

NU PERCEPEM COMISION

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.