Sofer Profesionist

acrobat Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM NICI UN FEL DE COMISION!!
"acrobat-personaldienstleistungen" http://www.acrobat-personal.de/ din Germania este o agentie de recrutare, specializata in recrutare de personal calificat si necalificat catre societati de prestigiu din Germania, iar serviciile noastre sunt complet gratuite!
Recrutam Sofer Profesionist(m/f).

Descriere oferta de lucru :
Cautam pentru clientul nostru in zona Buhl, un Sofer Profesionist (m/f).

SARCINILE :
- Transportul utilajelor de constructii;
- Conducerea masinariilor de constructii;

CERINTE

CERINTELE :
- Experienta in domeniul constructii si masinarii de constructii;
- Permis de conducere B, C si CE;
- Capacitate de a lucra independent si fiabilitate ridicata;
- Limba Germana nivel Conversational (B1-B2)

BENEFICII OFERITE

OFERIM :
- Angajare directa la Angajator;
- Contract de munca stabil in Germania cu angajator german si plata asigurarilor sociale;
- Consiliere in cautarea cazarii;

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare.