Sofer international

PRACTICOM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne extindem echipa noastra de conducatori auto profesionisti romani si, in acest scop, cautam pentru angajare persoane care impartasesc viziunea noastra despre transporturile auto si, care au urmatoarea experienta profesionala pentru curse Anglia - Spania, Anglia - Franta, Anglia - Italia, Benelux:

CERINTE

- permis auto C+E de cel putin 1 an
- atestat valabil de sofer profesionist transport marfa
- card digital pentru tahograf
- cazier judiciar si auto fara infractiuni sau accidente de circulatie in ultimul an .
- capacitate de organizare si planificare, punctualitate
- avize medicale si psihologice valabile.

Constituie avantaj:
- atestat valabil ADR
- cunostinte relevante de mecanica auto
- cunoasterea unei limbi straine

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
- contract de munca in Romania format din salariu fix + diurna
- abonament retea clinici private din Romania .
- camioane euro 6
- conducatorii auto sunt indrumati permanent de coordonatorii transport
- perioada deplasarii este de 2 luni / 1 luna libera acasa.

SC PRACTICOM SRL, societate in continua expansiune care activeaza pe piata Europeana din anul 1998 in domeniul transportului, depozitarii, logisticii angajeaza conducatori auto :