Sofer/Docher

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pentru condus: descarcarea si incarcarea masinilor de pe vapoare. Vor fi incarcate masini ale marcii VW.
- pentru docher: va veti ocupa de asigurarea incarcaturii, in cazul acesta asigurarea masinilor pe vapor. Aceasta activitate este foarte solicitanta din punct de vedere fizic.

CERINTE

- cel putin doi ani de la data obtinerii permisului de conducere cat. B
- motivatie si fiabilitate
- flexibilitate
- rezistenta fizica
- rezistenta la stres
- dispus sa se mute in zona Emden (Germania)
- pregatit sa lucreze atat un program mai lung, in schimburi, cat si duminica sau in zilele de sarbatori legale
- varsta: 20-50
- permis de conducere si masina personala
- limba germana trebuie inteleasa si vorbita, ideal: vorbit si scris

BENEFICII OFERITE

- 8,80€/pe ora de lucru pentru condus
- 9,00€/ora de lucru pentru docher
- daca va trebui sa lucrati atat duminica sau in zilele de sarbatori legale, cat si noaptea, veti primi alte suplimente
- locuinta mobilata
- lucru pe o perioada nedeterminata de timp
- cu mare drag, puteti veni si cu partenerul/a dvs.

Noi, cei de la firma FAIR Personal + Qualifizierung, ne recunoastem ca fiind o firma de plasare a fortei de munca competenta. Totodata oferim in calitate de formatori profesionali, conform certificatului AZAV (TÜV Nord), calificarea profesionala care mai apoi reprezinta pentru angajatii nostri o baza pentru a putea raspunde cu flexibilitate la cerintele pietei muncii.