Sofer de autobuz - Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profesie Sofer de autobuz
Necesar personal 25
Descriere
Contractul individual de munca se inregistreaza in Germania.
Se lucreaza minimum 169,5 ore pe luna.
Locatie/Tara Hamburg/Germania
Data de inceput Imediat

CERINTE

Data de sfarsit
Experienta necesara Da, este necesar
Cazare Asigurata de Angajator contra-cost la pretul de 250 Euro net pe luna.
Salariu pe ora 14,93 Euro Brut pe ora
Aproximativ 2500 Euro Brut pe luna la 169,5 ore lucrate.
Transportul Romania-Germania Suportat de candidat
Transport cazare-munca Suportat de candidat
Diploma/ Certificat Este obligatiu sa aveti urmatoarele documente:
Permis de conducere categoria D/DE
Atestat de transport persoane
Citire planuri tehnice Nu este cazul
Limbi straine Cunostinte de limba germana la un nivel mediu
Unelte de mana Nu este cazul
Asigurari sociale Da

Permis de conducere
Este obligatiu sa aveti urmatoarele documente:
Masina proprie Da, este necesara pentru deplasarea proprie
Ore suplimentare Da, se pot realiza, platite cu plus 10-25% conform salariului brut pe ora.

Echipament protectie
Echipament de lucru – personal Nu este cazul
Bocanci santier (S3) – personal Nu este cazul
Ochelari de protectie Nu este cazul

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.