sofer curierat Germania

OFFICE INTERIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se lucreaza in curierat -transport si servicii logistice, pe postul de sofer curierat.Programul este adaptabil in functie de traseu si livrari. Salarizarea 1100-1300 euro/luna. Cazarea asigurata de catre angajator contra cost.masa nu este asigurata.Costurile de deplasare sunt suportate de catre client.telefon 0786.250.959

CERINTE

punctualitate, seriozitate, stare buna de sanatate, experienta in domeniu, permis cat B si/sau C,E (dar nu obligatoriu), Nu se cer cunostinte de limba germana.

Identificarea unui loc de munca reprezinta punctul de plecare al fiecarui candidat in dezvoltarea sa profesionala, avand posibilitatea exercitarii meseriei in cadrul unor companii de renume pe plan local sau international. Chiar daca activezi sau cauti un loc de munca in strainatate in domenii precum: agricultura, constructii, macelarie, fabrici, logistica, hotelier, medicina si confectii metalice trimite CV –ul tau si consultantii nostri te vor indruma catre angajatorul potrivit.