Sofer curier in Germania

E.Harte Consulting S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile postului :

- Conducator de autovehicule care livreaza colete cu o greutate maxima de pana in 30kg catre clienti.

- Disponibilitatea de a livra pana de la 20/30 colete pana la

- Incasarea contravalorii produselor livrate,

- Ridicarea coletelor returnate.

CERINTE

Abilitati necesare ocuparii acestui post :

- Conditie fizica foarte buna , perseverenta , corectitudine , dorinta de munca si de a castiga bani , dorinta de a avea un loc de munca pe termen lung .

- Experienta : minim 1 an de sofat

- Alte cerinte specifice : Se cauta persoane fara vicii , pentru ca vor exista teste periodice , iar cine nu le trece va fi trimis in tara .

- Nivel de studii : 12 clase/ studii medii

- Limba Germana : este suficient ca soferul sa fie vorbitor de limba engleza la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Locuinta de servici , cu sprijinul de a va gasii ulterior propria locuinta, pentru familia reintregita.

- Contract de munca pe perioada nedeterminata

- Salariu: Minim 1460 NET + bonusuri

- plecari imediate

E.HARTE CONSULTING S.R.L. este una dintre multele companii specializate pe piata romaneasca ,in domeniul Resurselor Umane .

DAR

E. HARTE CONSULTING S.R.L. este singura companie care imbina utilul cu placutul , punand accent pe :

ceea ce ii place candidatului -viitor angajat- sa faca,
meseria sau jobul pe care si-l doreste sincer
ceea ce stie in realitate ,
ce calificari are.
In functie de criteriile enumerate, colectivul E.HARTE CONSULTING S.R.L. identifica atat pentru partenerii sai angajatori, angajatii potriviti cu calificarile si pasiunile necesare joburilor disponibile, cat si pentru candidatii -viitori angajati - joburile care li se potrivesc cel mai bine!

E.HARTE CONSULTING S.R.L. merge numai pe principiul "Dacă îţi place ceea ce faci, niciodată nu va fi o muncă" iar calitatea actiunilor tale tinde sa atinga perfectiunea !!! trebuie doar sa identifici ceea ce iti place sa faci!!! Ce iti place??? "

"munca, curajul si perseverenta pot schimba pierderile în succese, si mizeria în fericire. Munceste ceea ce-ti place tie foarte mult, si atunci vei reusii!!! "

Partenerii nostrii au nevoie de aceste calitati si numai impreuna vom reusii sa unim cele doua tabere in calitate, respect si profit.