Sofer camion Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducerea autovehiculului tip C + E, camion cu semiremorca de 40 de tone, incarcarea, scanarea si descarcarea acestuia cu transpaletul la depozit si la magazinele destinatare.

CERINTE

Cerintele noastre:

- Detinerea unui autovehicul personal pentru deplasare prezinta un avantaj
- Permis de conducator valabil categoria C + E
- Atestat profesional de distributie marfa
- cunostinte de baza a limbii germane (A1-A2)

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- angajare imediata, fara comisioane si taxe de intermediere
- locuri de munca cu angajare cu drepturi depline in Germania
- loc de munca cu ocupare Full-time
- Asigurare de sanatate, asigurari de pensii
- Sustinerea in inregistrarea clasei de impozitare 3 (persoane casatorite)
- Sustinerea in intocmirea cererii pentru alocatie copii
- Diurna si sporuri salariale pentru munca in weekend, de sarbatori legale, ore suplimentare si al doilea tur/zi
- Sustinere in cautarea unui loc de cazare

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.