Sofer autobuz, vorbitor germana, 1800-2100 euro

Creative Professionals

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- prezenta la serviciu la ora fixata in program, odihnit, in tinuta corespunzatoare
- vanzare bilete autobuz
- cunoasterea si respectarea prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile publice, in trafic intern si international de marfuri
- pastrarea certificatul de inmatriculare, licenta de executie si copia licentei de transport, precum si actele masinii in conditii corespunzatoare si prezentarea la cererea organelor de control
- neparasirea locului de munca decat in cazuri deosebite si numai cu aprobarea sefului de birou
- neconducerea autovehiculul obosit sau sub influenta alcoolului, drogurilor, medicamentelor, etc. , care reduc capacitatea de conducere
- intocmirea si predarea fisei de parcurs
- comunicarea catre seful direct prin telefon sau prin orice alt mijloc orice eveniment de circulatie in care este implicat.

CERINTE

Cerințe job:

- cunostinte de limba: Germana – nivel comunicativ
- detinerea unui permis de conducere categoria D
- experienta intr-un post similar reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu:

- Intre 10 si 12 euro pe ora
- Intre 170 si 180 ore pe luna
- 25 zile de concediu pe an.

Suntem o companie de consultanta in domeniul resurselor umane, specializata in activitati derecrutare si selectie personal. In toate proiectele pe care le gestionam vizam cresterea performantelor clientilor nostri.