Selectam muncitori fabrica legume si fructe Magdemburg Germania

Benikbro Nataly Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- operare cu diferie aparate necesare desfasurarii activitatii;
-mentinerea curateniei la locul de munca;
-sortare si ambalare fructelor si a legumelor;
-Prepararea compotului .
- orice responsabilitati ce survin din fisa postului.

Program de lucru:8ore; 5 zile /saptamanal
Data inceperii muncii:17/02/2015
Data expirare Contract:17.07.2015
Durata contractului de angajare:3 luni

Transport asigurat pana in tara de destinatie:
Da, dar pe cheltuiala angajatului (80 eur)
Biletul se achita ancticipat dupa primirea contract
Transport local asigurat:Da

Cazare asigurata:
Cazarea este asigurata de catre angajator...
Angajatorul pune la dispozitie cazare 1/4 pers in camera,cuplu separat
Masa asigurata:Da, o masa pe zi
SE OFERA:

- contract legal de munca pe perioada 3 luni;
- salariul: 1350 EURO brut luna;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- plecare urgenta.

Salarizare
Frecventa plata:lunar
Ore suplimentare platite(Sambata si duminica):10 euro ora

CERINTE

Cerinte
Studii minim necesare:8 clase liceu
Experienta necesara:Fara experienta
Calificare necesara: Nu

Documente necesare pentru contract:
- CV in engleza sua roamana;
-Actul de indentitate.

Documente necesare dupa ce veti primi contractul:
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie.

Alte cerinte:
CERINTE:
- Candidadtul care are permis de conducere constituie un avantaj ;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

Se accepta persoane de sex:
Masculin
Feminin
Costuri candidat
osturile suportate de candidat:
A) Taxa de procesare a dosarului : 0
B) Comisionul agentieie de recrutare- 200 EURO - Se plateste din a 2 luna de salarizare.

BENEFICII OFERITE

Se adauga la sfrasit de contract dupa prestia fiecarui candidat.

Benikbro Nataly Srl inregistrata Registrul Comertului: J11/541/2013 Cu sediul social in Str. EFREM ZACAN, nr. 6 este o agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate, cu punct de lucru in Bucuresti si cu experienta din 2013 in domeniul resurselor umane. Benikbro Nataly Srl recruteaza candidati din toate localitatile din Romania, dispunand de o paleta larga de oferte de munca in strainatate.
Pentru contract contacatine la uramatoarele date .
Punct de lucru Bucuresti Strada livezi nr 44
Punct de lucru in Caransebes Str. EFREM ZACAN, nr. 6