Sef de echipa pe santier

Ser Sanierung im Erd- und Rückbau GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie mijlocie în domeniul reciclării de materiale de constructii, tratamentul de pământ contaminat și deșeuri din demolări,minerale și deșeuri industriale minerale .
Pentru a extinde echipa noastră suntem în căutarea unui muncitor de încredere, flexibil, serios, cu experientă în domeniu (m/f).

- sef de echipa in santier, in domeniul demolari

Responsabilitatii:
- conducerea, instruirea si organizarea echipei pe santier
- realizarea rapoartelor zilnice de desfasurare a acttivitatiilor
- mentinerea ordinii si sigurantei pe santier
- intocmirea planurilor de situatie
- responsabil de delimitarea prin bariere a santierului, pentru siguranta si protectiea muncii
- efectuarea lucrarilor de demolare cu ajutorul masinilor, aparatelor de dimensiuni mici de ex. compresor, plata compactoare, etc
- responsabil de protectia si siguranta muncii, mai ales in lucrarile care includ prelucrarea, reamenajarea asbestului
- amplasarea conductelor, tevilor
- efectuarea lucrarilor de asfaltare, dezasfaltare
- intrezinerea masinilor si aparatelor de pe santier

CERINTE

- IMPORTANT! candidatul trebuie să aibe cunoștințe de bază a limbii germane (A1), pentru a se putea intelege cu angajatorul!!!

Pentru mai multe informatii vă rog sa mă contactați:
Tel: 004915158247188 sau lasati-mi un mesaj.