Sofer Germania/Emden

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co KG din Germania cauta urgent soferi pentru zona Emden.
Descrierea postului:
Noile autoturisme de tip Volkswagen trebuie incarcate in port si parcate pe vapor. Autoturismele ajunse pe vapor trebuie asigurate pentru transport.

CERINTE

-cunostinte medii de limba germana
-apt de munca din punct de vedere medical
-permis de conducere- cat. B, cu vechime de min. 2 ani
-sa fie de incredere si disponibil la un program de munca flexibil
-sa-si asigure transportul pe propriile cheltuieli pana in Germania (detinerea unei masini personale reprezentand un avantaj)
Persoanele interesate pentru un loc de munca in Germania pot trimite CV-urile la adresa de e-mail: L.Manasturean@fair-ahaus.de

BENEFICII OFERITE

-Salariu la ora: 9 € /ora brut.
-Salariu lunar net aprox. : 1.100 €
-se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata
- prime de concediu si de Craciun oferite dupa perioada de proba de 6 luni
-echipament de munca
-consiliere in limba romana
-cazare in camera de tip single, cu bucatarie si baie inclusa in valoare de 250 € ( la cald)- nu se cere cautiune iar chiria se trage din salariu.