Rigipsari-Tencuitori în Germania, 12 Euro brut/lună + diurnă, comision 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM TAXE PENTRU MEDIERE!
NU IMPUNEM COSTURI SUPLIMENTARE!
FĂRĂ COMISION!

Limba germană nu este condiţie obligatorie (doar una din 4 persoană să se poată descurca la un nivel mediu conversaţional)!

Recrutăm urgent pentru o plecare rapidă în Germania, rigipsari-tencuitori cu experienţă în domeniu şi disponibilitate imediată.
Angajarea se face direct în Germania!

BENEFICII:
- contract de muncă legal pe durată de 2 luni cu posibilitate de prelungire
- salarizare: 12 Euro brut/oră + 8 Euro diurnă/zi lucrătoare
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală

Pentru mai multe detalii, contactaţi-ne la unul din nr de telefon: 0754059286, 0749044785 sau 0355/429260.

CERINTE

CERINŢE:
- 1 din 4 persoane să cunoască limba germană
- 1 din 4 persoane să aibă disponibilitate de plecare cu maşina proprie
- experienţă în domeniu
- calificarea constituie un avantaj
- îndemânare, seriozitate şi flexibilitate!

*Preferabil, persoanele să fie din judeţele: Caraş-Severin, Timiş sau Mehedinţi!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.