Rigipsari Germania

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma SC Romtec Jobs, agentie de recrutare, cauta pentru firma de constructii din Germania, 2 rigipsari cu experienta.
Primul proiect este de 8 000 mp in cladire noua.
Include tavane si pereti despartitori / compartimentare interioara.
Cunostintele de limba germana si experienta de lucru in Germania constituie avantaj.

Data de incepere este imediata !
Fara comision !!

CERINTE

Cerinte:
- cunostinte de lucru dupa plan
- confectionare schelet metalic
- placare rigips
- montaj izolatie
- tras banda la imbinarea placilor de rigips

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Salariul pe metru patrat de 10 Euro.
- Transport de la locuinta la santier asigurat
- Chiria costa aprox 100 Euro / luna

Daca sunteti interesat ne puteti contacta telefonic sau prin email. Mai multe detalii pe pagina noastra web www.rjobs.ro

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia si EU, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.