Responsabil Siguranta si Protectia Muncii

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Europakraft Jobs recruteaza personal pentru angajator german cu renume in domeniul instalatiilor electrice pentru postul de responsabil cu siguranta si protectia muncii.

Responsabilitati:
- siguranta din incinta rafinariei
- controlul respactarii normelor de siguranta
- verificarea echipamantelor de protectie si a uneltelor folosite
- securizarea zonelor cu pericol ridicat
- masuri pentru prevenirea incendiilor si accidentelor de munca
- realizarea rapoartelor asupra pericolelor aparute si a nerespectarii normelor de siguranta
- cunoasterea masurilor care trebuie urmate in caz de urgenta

CERINTE

Cerinte:
- cunstinte de limba germana la nivel avansat
- apt fizic, rezistent, fara frica de inaltimi
- fire comunicativa
- dornic de a prelua responsabilitati
- harnic, flexibil si de incredere
- disponibil de munca pe intreg teritoriul Germaniei
- detinerea unui automobil propriu in vederea deplasarii la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- instruire in domeniul sigurantei si protectiei muncii
- echipament corespunzator de protectie
- contract de munca pe perioada nederminata
- salarizare de 9.32 E/ ora
- prima pentru sarbatori si concediu
- cazare si diurna neimpozabila
- consultanta gratuita pentru obtinerea tutror beneficiilor ca angajat in statul german
- intermediere FARA TAXE SAU COMISIOANE

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.