Reglor utilaje Germania

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job:
Maschineneinrichter - Reglor utilaje

Recrutam pentru o companie cu renume multinational, personal in domeniul productiei in Republica Federala Germana.
Cautam personal experimentat, fara comision sau taxe de mediere, pentru angajatori pe tot teritoriul Germaniei.

Responsabilitati:
- Setarea, reglarea, justarea fina si deservirea de utilaje de frezat
- Realizarea si optimizarea de programe NC (Siemens 840D)
- Inlaturarea defectiunilor si analizarea sursei/cauzelor defcetiunilor
- Repartizarea echipei in functie de cerintele de productie
- Respectarea proceselor/standardelor de calitate

CERINTE

Cerințe job:
- Cunostinte de limba germana nivel minim B1
- Calificare in meseria de mechanic/prelucrator prin aschiere, mecanic industrial, sau calificari similare
- Experienta in prelucrea cu utilaje prin aschiere
- Cunostiinte si lucrul cu programe NC (Siemens 840D)
- Personalitate cu stil de lucru precis, constiincios in respectarea noremlor de calitate
Limbă străină: Germană: Avansat;
Permis de conducere: categoria B: Minim 1 an;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salarii atractive peste nivelul standard
- Oportunitatea de a lucra si dezvolta cariera intr-o companie multinationala
- Beneficii pentru ore suplimentare si de weekend
- Loc de munca fara comision sau taxe de intermediere
- Loc de munca Full-Time
- Contract pe durata nedeterminata incheiat la angajator german
- Acces la sistemul german de asigurari de sanatate, sistemul de pensii, asigurari speciale de munca
- consultanta gratuita pentru obtinerea beneficiilor sociale

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.