Recrutare OCTOMBRIE: Zidari in Germania, 13,50 Euro brut/ora, comision zero la plecare!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm pentru începutul lunii OCTOMBRIE, zidari cu experienţă pe şantiere de construcţii civile în Germania sau străinătate.
Contractul de muncă se semnează DIRECT în Germania cu angajatorul german pe o perioadă de 1 an cu posibilitate de prelungire.

BENEFICII:
- contract de muncă direct cu angajatorul german pe o perioadă de 1 an cu posibilitate de prelungire
- salarizare: 13, 50 Euro brut/oră
- cazare asigurată contra-cost
- asigurare medicală
- drepturi depline în Germania.

CERINTE

CERINŢE:
- experienţă bogată (minim 3 ani) pe şantiere de construcţii
- limba germană nivel mediu - constituie avantaj!
- calificare în domeniu - avantaj!
- disponibilitatea de plecare cu maşina proprie - avantaj!
- seriozitate şi flexibilitate la locul de muncă

BENEFICII OFERITE

NU PERCEPEM TAXE DE MEDIERE sau COMISIOANE la plecare!
NU impunem şi nici NU asigurăm Transport din România înspre Germania, plecările se fac pe cont propriu!
Limba germană NU este o condiţie obligatorie!

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.