Operatori CNC in Germania, 1500 NET + cazare! Comision zero, fără taxe de mediere!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea se face pentru 16 OCTOMBRIE, la Cluj-Napoca, direct cu firma germana angajatoare!

NU PERCEPEM NICIUN FEL DE TAXE DE MEDIERE SAU ALTE COMISIOANE!
Nu impunem şi nici NU asigurăm TRANSPORT din România înspre Germania; plecările se fac pe cont propriu!

Firma PERSONAL INTER AVANT, recrutează pentru un colaborator din Germania, operatori CNC (frezori + strungari), cu medii cunoştiinţe de limbă germană, interesaţi de un contract de muncă legal pe perioadă nedeterminată în Germania.

BENEFICII:
- loc de muncă sigur şi stabil
- contract de muncă legal, semnat pe o perioadă nedeterminată de timp în Germania, direct cu angajatorul german la 160 ore de muncă/lună
- salarizare: 1500 Euro NET/Lună
- program de lucru: 8 ore de luni până vineri, sâmbăta opţional
- cazare asigurata GRATUIT din partea firmei germane
- asigurare medicala platita de catre angajatorul german
- dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania
- dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti.

CERINTE

CERINTE:

- lb germana nivel mediu conversaţional - A2 - B1 - OBLIGATORIU
- calificare în domeniu
- experienta în domeniu (minim 2 ani)
- permis conducere categoria B - avantaj!
- seriozitate, flexibilitate, indemanare, simt practic, capacitatea de a lucra intr-o echipa.
- disponibilitatea cu maşina proprie constituie un AVANTAJ personal!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.