Montatori de mobilă în Germania 1400 NET + cazare! Fără taxe de mediere sau comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu percepem niciun fel de COMISION sau TARIF DE MEDIERE !!!
NU impunem si nici nu asiguram TRANSPORT din Romania inspre Germania; fiecare poate pleca pe cont propriu!

Recrutăm in continuare MONTATORI DE MOBILĂ cu experienta in montaj de mobila (inclusiv tamplari si necalificati), cunoscatori de limba germana nivel A2 (minim).

Se ofera contract de munca nedeterminat cu angajatorul german, posibilitatea de a fi calificati la locul de munca in Germania.

BENEFICII:
- loc de munca sigur si stabil
- contract de munca pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul german
- salarizare: incepand de la 1400 Euro NET/luna
Salariul acesta se calculeaza la un numar de 160 de ore de munca pe luna.
- posibilitatea de calificare la locul de munca direct in Germania
- posibilitatea de a face scoala de soferi in Germania pentru categoria C, taxele scolarizarii fiind suportate de catre firma germana
- cazare asigurata GRATUIT din partea firmei germane
- asigurare medicala platita de catre angajatorul german
- dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania
- dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti.

LOCURILE DE MUNCA SUNT DEJA DISPONIBILE !!!

CERINTE

CERINTE:

- lb germana nivel A2 (MINIM)
- calificarea nu este neaparat necesara - AVANTAJ!
- experienta ca si montator
- permis conducere categoria B (OBLIGATORIU)
- varsta maxima 45 de ani !!!
- seriozitate, flexibilitate, indemanare, simt practic, capacitatea de a lucra intr-o echipa.

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.