Recrutare 1 Noiembrie! Cupluri disponibile de plecare cu maşina proprie în Germania la fabrica de papetărie-tipografie, fără comision!!!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acestea sunt primele două avantaje importante ale tuturor candidaţilor nostri:
1) NU se percep niciun fel de taxe de mediere sau comisioane!
2) NU impunem şi nici NU asigurăm TRANSPORT din România înspre Germania, plecările se fac pe cont propriu!

Recrutăm CUPLURI disponibile pentru o plecare cu maşina proprie, pe contract legal de muncă in Germania, direct cu angajatorul german, intr-o fabrica de papetarie-tipografie. Se lucreaza pe posturi de muncitori necalificati pentru împachetarea/ambalarea unor fiole în cutii speciale, cât şi la marcarea şi urmărirea procesului de fabricare a diferitelor articole din hartie şi carton.

BENEFICII:
- Loc de muncă sigur si stabil
- Contract de munca LEGAL, direct cu angajatorul german
- Salarizare: 8, 50 Euro brut/ora
- Program de lucru: Luni-Vineri cate 8 ore, iar sambata este optional.
*Se pot face si ore suplimentare!
- Cazare asigurata contra-cost la pensiuni
- Asigurare medicala (plătită de către angajator)
- Dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti
- Dreptul la o locuinta proprie in Germania
- Tarif de mediere ZERO

CERINTE

CERINTE:
- lb germana nivel incepator spre mediu (OBLIGATORIU cel puţin una din persoanele din cuplu)
- seriozitate, indemanare, flexibilitate si punctualitate
- DISPONIBILITATE PENTRU PLECARE ÎN LUNA NOIEMBRIE!
- Disponibilitatea cu masina proprie este OBLIGATORIE pentru deplasarea de la locul de cazare la locul de muncă!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.