Recrutam locuri de munca Asitenti Medicali intensivi,Germania

EUROPA AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ingrijire intesiva la domiciliu la persoane cu traheostomie de 12 ore pe zi sau noapte
Documentarea pacientului in acte
Se lucreaza 14-16 zile (alte durate conform intelegerii
Tel.contact 0742981799 sau mail sicreacristina@yahoo.com

CERINTE

Experienta in domeniul medical peste 6 luni
Cunoasterea limbii Germane la nivel de B1 -B2(nivel de comunicare bun).
ANARKENUNG(nu este obligatoriu)
Curriculum vitae structural
Document de absolvire-profil medical-diploma
Cazier judiciar nu mai vechi de 3 luni
Copie xerox carte de identitate
Copie xerox card de sanatate
O fotografie actuala a fetei
Referinte privind experienta(daca aveti)

BENEFICII OFERITE

Disponibiliatea de a merge la 2 sau 3 pacienti pe perioada contractului aduce un avantaj in plus salarial
Decontarea biletelor de transport in Germania (domiciliu-pacient)
Recunoastea dilpomei de asistent medical in strainatate(ANARKENUNG)
Cazarea este asigurata de catre angajatorul german

Compania germano-slovaca se gaseste in Germania-Stuttgart .Recruteaza locuri de munca pe pozitia de asistent medical intensiv cu sau fara Anarkenung (asistent medical a carei studii sunt recunoscute in Germania )
Nu trebuie sa achitati nici un fel de taxa de intermediere sau de inregistrare.
Nu ezitati sa ne contactati la nr de tel 0742981799 sau la mail sicreacristina@yahoo.com