Recrutăm grădinari cu experienţă în domeniu pentru un angajator de prestigiu din Germania.

P.I.N. Personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi principale:
 plantarea puieţilor şi pomilor;
 îngrijirea gazonului ;
 activitati ce tin de gradinarit ;

CERINTE

 limba germană nivel începător spre mediu (A2)
 experienţă în domeniu
 calificarea reprezintă avantaj
 disponibilitatea de plecare cu maşina proprie – avantaj personal

BENEFICII OFERITE

• 9,23€ / Ora + 150 de euro/pe Luna (un fel de diurna) ;
• cazare asigurată de angajator, plătită de beneficiar( undeva la 200 -250 euro );
• contract de muncă legal în Germania ;
• concediu platit 24 zile/an;
• asigurare în caz de accident;
• asigurare medicală;
• posibilitate de avans;
• consiliere permanentă din partea echipei noastre;
• loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;

DESCRIEREA FIRMEI

Ein Unternehmen der SK Business Group GmbH
In Kooperation mit R.U.N | E.M.C | IKTUO.

"www.globologo.com - be a social traveller, not a tourist!"