Promedica24 angajeaza ingrijitoare persoane varstnice in GERMANIA!

Promedica24 Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam urgent persoane cunoscatoare de limba germana nivel conversational. Urgent ultimele locuri disponibile pentru perioada sarbatorilor. Se ofera salariu motivant.
Beneficiati de toate facilitatiile unui contract legal. Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Angajam ingrijitoare pentru persoane varstnice in Germania
Cerinte postului sunt:
- experienta in domeniul ingrijirii
- cunostinte de limba germana nivel conversational
BENEFICII:
- nivel de salarizare atractiv si motivant
- asigurare medicala
- acoperirea cheltuielilor de masa, cazare si transport
- suport informational pe toata perioada desfasurarii contractului
- termeni si conditii de plecare flexibile
Anunt valabil pentru toate orasele din Romania. Persoanele interesate ne pot contacta la numarul de telefon 0369435890 de luni-vineri intre orele 09:00 – 17:00.

Promedica24 a inceput activitatea in anul 2004 drept raspuns la cererea de servicii medicale si de ingrijire crescuta, legata de procesul de imbatrinire a societatii in Europa de Vest. Oferim servicii medicale si de ingrijire pentru clienti individuali si pentru institutii in Germania si in Polonia. Fiind o firma care se dezvolta dinamic, ne pregatim sa intram si pe alte piete.