Programator IT

acrobat Gmbh

Job expirat

RESPONSABILITATI

NU PERCEPEM NICI UN FEL DE COMISION!!
"acrobat-personaldienstleistungen" http://www.acrobat-personal.de/, este o agentie de recrutare Germana, specializata in recrutare de personal calificat si necalificat catre societati de prestigiu din Germania (sud-vest), iar serviciile noastre sunt complet gratuite!

Recrutam Programator IT (PHP) (m/f).

Descriere oferta de lucru :
Cautam pentru clientul nostrum de prestigiu in zona Bühl, mai multi Programatori IT(m/f).

Responsabilitățile dumneavoastră includ:
- proiectarea tehnică și implementarea de aplicații web sofisticate
- proiectarea bazelor de date și a conecsiunilor
- integrarea și conectarea sistemelor externe

CERINTE

Profilul tau:
- formare si experienta în sectorul IT.
- Cunoștințe solide în programarea orientată spre obiecte PHP și baze de date relaționale
- Experiența într-o poziție similară
- Cunostinte bune de limba germană cel putin nivel (B1)
- nivel ridicat de angajament și flexibilitate

BENEFICII OFERITE

OFERIM :
-Plati convenabile si peste tarif dupa calificare si experienta de la 3500€/brut;
- Aproximativ 150-160 ore/luna;
- Posibilitatea de lucru pe lunga durata;
- Contract de munca stabil in Germania cu angajator german si plata asigurarilor sociale;
- Oferim cazare contra cost 250-400€/luna si pe urma consiliere in cautarea proriei cazarii;

Cererile, CV cu poza de preferat in lb.Germana se vor tirmite la urmatoarea adresa:
E-Mail: zlippai@acrobat-personal.de sau pe
Posta la: acrobat Personaldienstleistungen GmbH, Marktstr 47 in 77933 Lahr.
Daca aveti intrebarii va stam cu placere
+49 (0)78219099663 la dispozitie.
Sau ma puteti contacta la Birou, Luni - Vineri de la 8-17:00
Va asteptam cu nerabdare sa veniti alaturi de noi !

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare.