Programator CNC la mașini de frezat

Active Medica Personal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucru în Germania.
Activ Medica Personal (Certificat nr 12912) caută oameni interesați să lucreze în Germania ca:

Beneficiile Dvs:
 salariu atractiv
 contract de muncă legal în Germania
 job full time + orele suplimentare care se plătesc ca bonus
 cazare asigurată de angajator și plătită de beneficiar
 loc de muncă stabil și sigur la angajator serios și verificat;
 posibilitatea de a începe lucrul chiar acum
Ai nevoie doar de 4 pași pentru a primi locul de muncă!
1. Contactează-ne!
2. Arată-ne avantajele tale!
3. Alege cea mai bună oferă de lucru!
4. Angajeazăte și câștigă!
Ești în căutarea altui loc de muncă?
Avem o mare varietate de locuri de muncă!
Verifică alte oferte de pe site-ul nostru www.activemedica.eu
Contact: Active Medica
E-mail: rekrutacja@abcwork.eu

CERINTE

Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:
 cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional ( Nivel:A1/A2 ) – cerință obligatorie;
 experiență și calificare în domeniu;
 mașină proprie disponibilă pentru plecare
 abilitatea de a lucra în echipă
 dorință de realizare și dezvoltare
 CV TREBUIE SĂ FIE ÎN LIMBA GERMANĂ

Suntem o companie bazată pe experiența acumulată de cinci ani, oferim servicii în domeniul recrutării profesionale a candidaților din țării întreagii Uniuni Europeane și Ucraina.
Servicii furnizate de Active Medica, sunt bazate pe încredere, o cultură a cooperării și abordarea individuală a fiecărui client care, la rândul său, conduce la cele mai înalte servicii de calitate.