Fabrica Productie de Piese Auto Germania

Banuta Zeiler Personalservice

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Banuta Zeiler Personalservice, specializata in recrutare de personal cu sediul in Heidenheim (Germania) cu aproape 5 ani de activitate, caracterizata de clienti prin seriozitate si profesionalism, ofera locuri de munca persoanelor necalificate in fabrici din productia de autoturisme germane.

DUPA INTERVIUL TELEFONIC SE POATE PLECA IN GERMANIA IN CA. 3-4 ZILE FARA CA SA TREBUIASCA SA PLATITI COMISIOANE, TAXE DE PROCESARE AL ACTELOR, TRADUCERI DE DOCUMENTE, ETC !!!

Descriere:
- asamblare componente Auto
- control/ verificare de piese
- ambalarea pieselor
- nu este o munca complicata sau grea d.p.d.v. fizic

CERINTE

Cerinte obligatorii:
- limba germana nivel minim de conversatie
- autoturism personal constituie avantaj
- seriozitate si indeplinirea cerintelor functiei
- CV+ Fotografie

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salarii atractive
- schimbul 1 si 2
- ca. 160 ore/ lunar
- posibil si ore suplimentare
- se plateste transportul pentru fiecare zi pana la munca
(5km) dar si inapoi
- asigurare medicala (care nu necesita costuri pentru dvs)
- asigurare pentru pensie
- cazare asigurata contra cost (ieftina)
(apartamente in conditii decente)

VA STAM LA DISPOZITIE DUPA SOSIREA IN GERMANIA PENTRU ORICE PROBLEME SAU INFORMATII LEGATE DE GERMANIA!

Adresa noastra de e-Mail:
info@banuta-zeiler-personalservice.de

Pentru mai multe detalii va stam la dispozitie luni-vineri
intre orele 9.00-12.00 si 13.00-18.00 (ora Germaniei)
lebara: 0049 151 75758894 sau 1und1: 0049 152 21659789
www.banuta-zeiler-personalservice.de

Suntem o firma de recrutare de personal cu sediul in Heidenheim, Germania.
Ne desfasuram activitatea de aproape 5 ani cu succes. Fiind stabilti aici de 26 de ani, lucram dupa mentalitatea germana si seriozitatea este situata la noi in prim plan.

Lucram doar cu firme din Germania care ofera cazare si trateaza angajatii cu seriozitate.
Va putem asigura locuri de munca in mai multe domenii.