Posturi disponibile din 9 ianuarie iin Germania, de la 1400 Euro NET/Luna + cazare gratis! Fara comision

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru inceputul lunii ianuarie:
- ELECTRICIENI
- INSTALATORI TERMICI/SANITARI
- TAMPLARI/MONATORI DE MOBILA
Se ofera:
- contract de munca pe durata nedeterminata direct cu angajatorul german
- salariu incepand cu 1400 Euro NET/luna
- cazare gratuita
- asigurare medicala
- drepturi depline in Germania

NU impunem si NU asiguram transport din Romania inspre Germania; plecarile se efectueaza pe cont propriu!

CERINTE

Cerinte:
- limba germană nivel mediu conversational OBLIGATORIU
- experienta si calificare in domeniu
- permis conducere categoria B/disponibilitate cu masina personala - reprezinta avantaj!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.