Personal Shop&Restaurant - Tankstelle Deutschland

AVR PERSONAL ZENTRUM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

100% FĂRĂ TAXE SAU COMISIOANE.

- Colaborator german angajează personal pentru Shop&Restaurant Tankstelle Deutschland.

SARCINI :
- Casier si activitati de vanzare
- Completare marfa raion/raft
- Servire clienti si preparare specialitati cafea (Segafredo)
- Pregatire preparate calde si reci, pre-coapte.

DESCRIERE:
- Regim de lucru : 3 schimburi - 8 ore
- Posibilitate la ore suplimentare

CERINTE

CERINTE:
- cunostinte de germana,conversational (OBLIGATORIU)
- experienta in domeniu sau post similar
- disponibilitate imediata
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- renumeratia 8,50€ brut/ora (1500€ brut/luna)
- Cazare si intretinere pentru primele 3 luni din partea angajatorului contracost 124€/luna.
- Contract de munca pentru 6 luni cu posibilitate de prelungire.

SC AVR PERSONAL ZENTRUM SRL - agenție cu obiect de activitate selecție și plasare forte de munca, din Arad.

Punem la dispoziția candidaților oferte de munca în Germania și serviciul nostru pentru obținerea locului de munca complet gratuit.